Motocamp 16.8. - 18.8.

Vypredané

Poď s nami stráviť víkend na motorke!


Cena zahŕňa:

- 3 dni jazdenia v malej skupine s inštruktorom

- 2x tréning na uzatvorenej ploche letiska

- 2x ubytovanie v chatke

- 2x raňajky + večera

- vstup do slaného bazéna priamo v kempe

- pitný režim (nealko + sud piva)


Cena nezahŕňa:

- pohonné hmoty

- obedy / alkohol / nealko nad rámec štandardu


399 €

Víkend plný nezabudnuteľných zážitkov a zlepšovania Tvojich schopností!

V piatok ráno sa stretneme na našej základni (Paddock pod Pezinskou Babou), kde si vysvetlíme základy techniky jazdenia na motorke. Následne sa rozdelíme do troch skupín (každá bude mať troch členov) a krásnymi cestami sa presunieme na letisko Pliešovce, kde absolvujeme niekoľko cvičení, ktoré budú mať jasný cieľ - osvojiť si správne základné návyky pri ovládaní motorky. Povenujeme sa ovládaniu motorky v nízkych rýchlostiach, pomalému slalomu a iným technikám. Podvečer sa presunieme do kempu Pacho pri Prievidzi. Večer si dáme guláš, pivo a vyskúšame vašu pamäť a znalosti v motokvíze.

Sobotu začneme presunom späť na letisko, kde budeme až do obeda aktívne pracovať na zlepšovaní Tvojich skills a posúvať Tvoje schopnosti detailnou analýzou chýb, ktoré robíš, zameriame sa na ich odstránenie a pomocou rôznych cvičení sa budeme sústrediť na zlepšenie tvojej práce s telom, smerovanie pohľadu, krízové brzdenie a mnoho iného. Po obede sa vydáme naučené pretaviť do praxe skutočných ciest, celé odpoludnie strávime v reálnej premávke plnej zátačiek, kde opäť v malých skupinách budeme ladiť Tvoje jazdenie. Podvečer určite využijeme bazén so slanou vodou, ktorý máme v kempe k dispozícii, hodíme na gril nejaké mäso a isto zvládneme aj nejakú tú súťaž spojenú s motorkami.

Nedeľa bude odchodový deň - no nie tak zhurta! Aj na nedeľu máme pripravené kilometre krásnych ciest, povozíme sa dosýta. S návratom domov počítaj v neskorších odpoludňajších hodinách.