O NAŠEJ MOTOŠKOLE

"...Veríme, že každý sa chce dostať domov živý a zdravý..."

Jazdíme po našich cestách denne a stretávame množstvo motorkárov, ktorí žiaľ nemajú správne návyky a techniku jazdenia, čo môže viesť k fatálnym nehodám, škodám na majetku, v horšom prípade aj na zdraví. Základnou myšlienkou motoškoly MRA je teda dať ľuďom nejakú "nadstavbu" na to, čo už vedia, respektíve ich ideálne hneď po obdržaní vodičského preukazu učiť jazdiť technicky správne, s rozumom, s prehľadom a bezpečne.

Referencie

Môžem len odporúčať prístup bol super všetko riadne vysvetlené a ukázané. Po kurze super výjazd do zákrut kde sa naučené dá pod dohľadom vyskúšať!

Martin Slobodník


Konečne som zistila, čo všetko dokáže moja motorka.  Palo je super týpek, vie poradiť a motivovať. Super deň!

Natália Filová


Či si začiatočník alebo pokročilý, jednoznačne odporúčam absolvovať kurz ktorý, sa prispôsobí tebe a naučí ta nové veci. Každému to niečo dá!

Peter Janský


Super prístup. Vynikajúce znalosti. Kurz bol skvelý a s výsledkami veľká spokojnosť.

Róbert EndrödyMajiteľ a inštruktor

Pavol Demjanič

Najazdené kilometre nemám spočítané, prestal som počítať pri desiatej motorke a 300 000 km po cestách Slovenska a Európy. Som typ človeka, ktorý keď niečo robí, tak to chce vedieť robiť správne, preto som sa v minulosti začal vzdelávať v rámci jazdenia, mám za sebou niekoľko rôznych kurzov a motoškôl, načítanú teóriu, naštudovanú fyziku, ktorá ovplyvňuje jazdenie atď. Čo je však najdôležitejšie, všetky naštudované veci prenášam do vlastnej praxe, vlastného jazdenia a tak viem, že tie veci jednoducho fungujú. 

inštruktor Palo
inštruktor Palo
inštruktor Dano
inštruktor Dano

Inštruktor

Daniel Chovanec

Motorky sú neoddeliteľnou súčasťou môjho života a vášňou. Mám odjazdených vyše 15 sezón, z toho 5 už ako pretekár na prírodných okruhoch a automotodromoch. Svoje skúsenosti by som vám rád posunul ďalej a nasmeroval vás tým správnym smerom, aby ste sa cítili na motorke bezpečnejšie. Tým pokročilejším by som rád pomohol zlepšiť techniku a posunúť vás o level vyššie. Nebudeme však na nič tlačiť, všetko postupne príde samé našim spoločným tréningom.

Inštruktor

Patrik Bednárik

K motorkám som sa dopracoval cez strýka, keď už ako malý chlapec so na jeho zaparkovanej motorke sedel v garáži a asi ako každý malý chlapec sníval o svojej. Prvý vodičák, prvá malá motorečka bola spúšťačom tohto krásneho koníčka a motošportu. Všetky svoje znalosti v oblasti výuky a samotnej správnej jazdy do dnešného dňa osobne zdokonaľujem a snažím sa klientom predať informácie, ktoré mám osobne vyskúšané a viem, že v praxi fungujú. Mam za sebou niekoľko amatérskych pretekov na okruhu, kde sa mi podarilo umiestniť aj na pódiu víťazov. Mojou prioritou je, aby každý jeden klient sa cítil na motorke pohodlne, dôveroval si a užíval si moment, keď naštartuje, kopne jednotku a hlavne bezpečne sa vráti k svojej rodine. 

inštruktor Paťo
inštruktor Paťo

Napísali o nás

V prípade, ak si zarputilý čitateľ a chceš si o nás niečo pozrieť, tak napríklad tu:

https://www.jazdime.sk/verim-ze-kazdy-sa-chce-dostat-domov-zivy-a-zdravy/

alebo aj tu:

https://www.jazdime.sk/pohlad-posed-praca-s-plynom-ovladate-vsetky-3p-bezpecnej-jazdy-na-motorke/

a nejaké testovačky motoriek nájdeš aj tu: