individuálny kurz
individuálny kurz

INDIVIDUÁLNY KURZ

V individuálnom kurze si môžeš by istý, že inštruktor sa venuje iba a jedine tebe. Máš ho celý deň len pre seba a tak budete celých 8 hodín makať len na tom, čo potrebuješ zlepšiť! 

Individuálny prístup je pre nás kľúčový. Nechceme, aby si niekde čakal 20 minút v rade na to, kým sa 20 sekúnd odvezieš! Termíny kurzov pre rok 2024 tu:

Individuálne kurzy jar 24

Individuálne kurzy leto 24

Individuálne kurzy jeseň 24

SKUPINOVÝ KURZ

Ak si skôr spoločenský typ a nevadí Ti zdieľať inštruktora s ďalšími ľuďmi, prípadne ste ´partia kamošov, ktorá jazdí spolu, toto je ideálna voľba. 


Aj v skupinovom kurze si zakladáme na individuálnom prístupe, preto na jedného inštruktora tvoríme skupiny maximálne z troch účastníkov. 

Termíny kurzov pre rok 2024 tu:

Skupinové kurzy 2024


skupinový kurz
skupinový kurz
adventure kurz
adventure kurz

ADVENTURE KURZ

Neváhaj a zober svoje GéeSo, Afriku, Tajgra či KóTýeMu do terénu. Na to predsa tie motorky sú!


Nemusíš sa obávať náročnosti - v prvom rade zistíme, ako na tom si a tomu prispôsobujeme celý deň. Ak si bol maximálne na polňačke za domom, nezoberieme ťa hneď na Erzberg.  

Termíny kurzov pre rok 2024 tu:

Adventure kurzy 2024

OKRUHOVÉ JAZDENIE

Ak máš už niečo na motorkách za sebou, si si istý v základnom ovládaní svojho stroja a chceš sa posunúť míľovými krokmi ďalej, poď s nami na okruh! Naši inštruktori, bývalí či aktívni závodníci, Ťa povodia po Slovakiaringu, prípadne si spolu môžeme strihnúť Brno. Vysvetlíme a detailne ukážeme ideálnu stopu, brzdné body, nájazdy, výjazdy.. no proste  Ťa prevedieme okruhom tak, ako by si to sám nedokázal ani za roky.

Neváhaj a poď zažiť pocit okruhového závodníka na vlastnej koži! Ozvi sa nám, nájdeme pre Teba vhodnú formu a termín kurzu.

Termín tohoto typu kurzu si dohodneme individuálne, pozri sa na naše voľné kapacity:

Termíny 2024

okruhový kurz
okruhový kurz
príprava na vodičský preukaz
príprava na vodičský preukaz

INDIVIDUÁLNA PRÍPRAVA NA VODIČÁK

Chystáš sa spraviť si vodičský preukaz, prípadne ho máš, no dlho si nejazdil? Poď si k nám pre kondičné jazdy, prejdeme si s Tebou všetko od úplných základov ako rozbiehanie a zastavenie v kopci, ovládanie motorky na mieste, otočenie, zdvihnutie zo zeme.. Jednoducho všetko, čo Ťa v tvojej motokariére v budúcnosti čaká. 

K dispozícii máme na zapožičanie našu motorku, na ktorej Ťa vieme naučiť všetky podstatné základy a pomôcť Ti tak úspešne absolvovať skúšky na vodičák.

Termín tohoto typu kurzu si dohodneme individuálne, pozri sa na naše voľné kapacity:

Termíny 2024