Motocamp 8.6. - 9.6.

Vypredané

Poď s nami stráviť víkend na motorke!

Cena zahŕňa:

- 2 dni intenzívneho jazdenia v malej skupine s inštruktorom

- 1x tréning na uzatvorenej ploche letiska

- 1x ubytovanie v 3-lôžkovej chatke

- 1x raňajky

- pitný režim (nealko počas tréningu na uzatvorenej ploche letiska)

Cena nezahŕňa:

- pohonné hmoty

- obedy / alkohol / nealko nad rámec štandardu

219 €

Víkend plný nezabudnuteľných zážitkov a zlepšovania Tvojich schopností!

V sobotu ráno sa stretneme na našej základni (Paddock pod Pezinskou Babou), kde si vysvetlíme základy techniky jazdenia na motorke. Následne sa rozdelíme do troch skupín (každá bude mať troch členov) a krásnymi cestami sa presunieme na letisko Pliešovce, kde absolvujeme niekoľko cvičení, ktoré budú mať jasný cieľ - osvojiť si správne základné návyky pri ovládaní motorky. 

Povenujeme sa ovládaniu motorky v nízkych rýchlostiach, pomalému slalomu a iným technikám. Budeme aktívne pracovať na zlepšovaní Tvojich skills a posúvať Tvoje schopnosti detailnou analýzou chýb, ktoré robíš, zameriame sa na ich odstránenie a pomocou rôznych cvičení sa budeme sústrediť na zlepšenie tvojej práce s telom, smerovanie pohľadu, krízové brzdenie a mnoho iného. Podvečer sa presunieme do kempu Motocamp Slovakia pri Novej Bani. Večer si dáme guláš, pivo a vyskúšame vašu pamäť a znalosti v motokvíze.

Nedeľu začneme výdatnými raňajkami a po krátkej rozprave sa vydáme naučené schopnosti pretaviť do praxe skutočných ciest, zvyšok dňa strávime v reálnej premávke plnej zátačiek, kde opäť v malých skupinách budeme ladiť Tvoje jazdenie. Rozchod je naplánovaný na neskoršie odpoludňajšie hodinyy, aby si ešte za svetla stihol prísť domov a umyť motorku :)